Svítidla s technologií LED a výkonem více než 100 lumenů na watt

Společnost BetaLED, divize firmy Ruud Lighting, Inc., představila svítidla řady 304 Series. Tato svítidla firmy BetaLED jsou první, kterým se podařilo překonat hodnotu světelného výkonu více než 100 lumenů na watt (LPW). Výrobky řady 304 Series s výkonem nad 100 LPW mohou mít významný dopad na životní prostředí, neboť lze díky nim ušetřit až 70 procent potřebné energie.

„Snažíme se světelné systémy značky BetaLED neustále zdokonalovat,“ řekl Christopher Ruud, prezident společnosti Ruud Lighting. “Tím, že se nám podařilo optimalizovat všechny komponenty systému, můžeme nabídnout nové hranice úspory energie a úrovně světla a zároveň zajistit osvědčený výkon.”

Svítidla řady BetaLED 304 Series lze zkombinovat, aby dodávala až 12 000 lumenů světla. Nová řada svítidel má vynikající účinnost, životnost, snadnou údržbu a ovládání a zároveň tyto výrobky redukují množství potřebné energie, což je přínosné zejména u aplikací, kdy je světlo potřebné nepřetržitě po dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu. S využitím dvouúrovňového tlumení světla ušetří svítidla dokonce ještě více energie, takže koncový uživatel má nižší provozní náklady a zároveň pomáhá životnímu prostředí.

Svítidla řady 304 Series s výkonem více než 100 LPW jsou nabízena pro chráněné aplikace se symetrickou optikou. Svítidla mohou být instalována u jedno nebo dvouplášťových přístřešků u benzínových stanic pod širým nebem a u podhledů budov, jako jsou banky nebo restaurace s rychlým občerstvením. Další typy produktů s touto technologií budou brzy v nabídce i pro další aplikace, jako jsou například parkoviště.

Výkonu více než 100 LPW je dosaženo se standardním proudem 350mA. Parametry svítidel BetaLED 100+ LPW testovala a odsouhlasila nezávislá akreditovaná laboratoř a splňují normy po stránce výkonu i spolehlivosti. Technické listy, záznamy o fotometrických testech LM79 a fotometrické soubory IES naleznete na internetové adrese www.betaled.com. Informace o cenách a dostupnosti vám sdělí výrobce.

O společnosti Ruud Lighting, Inc.

Od roku 1982 divize a společnosti firmy Ruud Lighting vyvíjejí, vyrábějí a prodávají celou řadu produktů pro aplikace osvětlení v obytné, komerční i průmyslové sféře prostřednictvím různých kanálů. Výrobky společnosti Ruud Lighting prodává v mezinárodním měřítku firma Ruud Lighting Europe (Florencie, Itálie) a Ruud Lighting Canada (Toronto). Další prodejní pobočky má společnost v Austrálii, na Novém Zélandu, v Singapuru a na Středním Východě.

O společnosti BetaLED

Společnost BetaLED byla založena s cílem zaměřit se na využití zdrojů v oblasti technologie LED pro veřejné osvětlení. Společnost BetaLED, divize firmy Ruud Lighting, dodává na tento tržní segment vysoce kvalitní svítidla podle požadovaných specifikací určená pro aplikace v exteriéru.

Další informace o jejích produktech naleznete na internetové adrese www.BetaLED.com.

Související články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *