Tepelná čerpadla Tempstar

Kvalitní tepelná čerpadla značky Tempstar jsou vyráběny v USA a patří k nejmodernějším na trhu, ať už podle použitého chladiva, nízké hlučnosti nebo vysoké účinnosti. Tepelná čerpadla Tempstar jsou vyráběna v typech vzduch/vzduch a vzduch/voda. Jedná se o jednoduchý systém tepelných čerpadel, kdy je teplo čerpáno ze vzduchu a převáděno do topného média. Hlavní výhodou tohoto systému je jednoduchá montáž bez nutnosti hlubinných vrtů či povrchových výkopových prací a s tímto spojená příznivá pořizovací cena.

Důmysl

Tepelná čerpadla Tempstar se skládají ze dvou částí, vnější a vnitřní jednotky. Jedná se o takzvaný dělený, neboli split systém. Kompresor je umístěn ve vnější jednotce mimo objekt a tak nedochází k přenosu nepříjemných vibrací a hluku do konstrukce domu. Do tepelného výměníku vnitřní jednotky je navíc dopravováno přímo horké chladivo a systém tak nevyžaduje žádnou náplň nemrznoucí směsi.

Kvalita

Společnost Tempstar produkuje tepelná čerpadla pro americký i mezinárodní trh. Proto je samozřejmostí výroba jednotek z kvalitních a odolných materiálů nebo použití ekologického chladiva R 410 A, které nepoškozuje ozónovou vrstvu. Výroba probíhá pod certifikací ISO 9001.

Naše jednotky mají vysokou účinnost (COP). S tím je spojena jejich schopnost vytopit objekt až do velmi nízkých venkovních teplot, kde si musí jednotky jiných výrobců vypomáhat bivalentním zdrojem. Tím dále šetří vaše náklady na vytápění. Jednotky Tempstar jsou vybaveny moderními ventilátory a kompresory o nízké hlučnosti. Hluk, který vydává naše vnější jednotka, je srovnatelný například s větším mrazícím boxem (49 dB v 5 metrech) a nebude tak rušit váš klidný spánek.

Inovace

Zůstává pravdou, že jedině velký výrobce může zajistit špičkovou technologickou inovaci svých produktů, a to kvůli nutnosti obrovských investic do výzkumu a vývoje, které menší společnosti nejsou schopny zvládnout. Značka Tempstar je součástí nadnárodního koncernu ICP – International comfort product se sídlem v Lewisburgu, Tenesee v USA. Díky tomu jsou tepelná čerpadla, které nabízíme, vždy jedny z nejmodernějších na trhu, ať už z hlediska použitého chladiva, nízké hlučnosti nebo vysoké účinnosti.

Kvalitní komponenty renomovaného výrobce zaručují uživatelům mnohaletý spolehlivý a ekonomický provoz.

Související články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *